Muhteşem Yüzyıl 13. Bölüm İzle

Muhteşem Yüzyıl 13. Bölüm İzle Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm Seyret Muhteşem Yüzyıl 13. Bölüm İzle Muhteşem Yüzyıl Son Bölüm İzle Muhteşem Yüzyıl 13. Bölüm Fragmanı İzle


Muhteşem Yüzyıl 13. bölüm izle. Muhteşem Yüzyıl dizisi en son yeni bölümüyle haftaya Show Tv ekranlarında sizlerle
Muhteşem Yüzyıl 12. Bölüm Konusu
Pargalı İbrahim, Süleyman’ın karşısında diz çökmüş.. İbrahim kabahatini merak ediyor. Sultan Süleyman, İbrahim’i çok şaşırtacak bir teklifte bulunuyor. İbrahim zor bir kararın eşiğinde…

Hürrem ve Mahidevran karşı karşıya… Mahidevran, Hürrem’in düzenlediği eğlenceye sert bir tepki gösteriyor. İkilinin kavgasına hiç beklenmedik biri müdahale ediyor. Onun gelişiyle haremde sesler kesiliyor.

Devlet yönetiminde işler iyice karışıyor… Piri paşa vezir-i azamlıktan istifa ediyor. Ahmet paşa ise kıdemi gereği makamın kendisine layık olduğunu düşünüyor. Ama Sultan Süleyman beklenmedik bir karar veriyor. Ahmet Paşa verilen kararı hazmetmekte zorlanıyor…

İbrahim, Mehmet Çelebi’nin hastalığını öğrenmiş. Bu bilginin Valide Sultana ulaşmasını sağlıyor. Valide sultan, Hatice’nin bir kez daha eşini kaybetmesinden korkuyor. Sultan Süleyman’ın karşısına çıkarak durumu açıklıyor. Ama Süleyman’ın cevabı hiç tahmin edildiği gibi olmuyor.

Muhteşem Yüzyıl 13. Bölüm fragmanı

Muhteşem Yüzyıl 13. Bölüm İzle” için bir yorum

  1. Muhteşem Yüzyıl dizisinin 6 Nisan 2011 Çarşamba günü Show Tv ekranlarında oynayacak olan 13. yeni bölümün de Hürrem çılgına dönmüştür.
    Muhteşem Yüzyıl 13. bölüm de Perşembe gecesini aile si ile yani Mahidevran Sultan ile geçiren Kanuni Sultan Süleyman; Hürrem Sultan’ın beklentilerini boşa çıkarmıştır. Muhteşem Yüzyıl 13. bölüm de rütbe atlayarak devletin ikinci adamı olan Pargalı İbrahim paşa Muhteşem Yüzyıl 13. bölüm de ailesinin yanına dönüyor. Muhteşem Yüzyıl 13. bölüm de Pargalı babası ile bir araya geliyor.
    Mahidevran Sultan Hürrem Hatun’un gece gelip içeri alınmamasını öğrenir ve Hürrem’e laf vurmaya başlıyor. Muhteşem Yüzyıl 6 Nisan 2011 Çarşamba günü yayınlanacak olan 13. bölüm de (Yeni Bölüm) Hürrem hatun iyice bir bıçak gibi bilenip keskinleşmektedir.

Bir Cevap Yazın