Pis Yedili 10. Bölüm Fragmanı izle

Pis Yedili 10. Bölüm Fragmanı izle SHOW TV ekranlarında yayınlanan ve beğeniyle izlenen Pis Yedili 10. Bölüm Fragmanı online internetten izle

Pis Yedili, okudukları lisede çıkan yangın sonucu açıkta kalan yedi liseli gencin, zorunluluktan geçiş yaptıkları özel bir kolejde ikoncanlar adını taktıkları yeni kolejli arkadaşlarıyla aralarında geçen atışmalı ve eğlenceli diyaloglarla dolu bir okul hikayesi.

İstanbulun varoş mahallelerinden birindeki yoksul öğrencilerin okuduğu devlet lisesi çıkan yangın sonucu kül olur. Milli Eğitimdeki idealist danışman Filiz hanım, öğrencileri tıklım tıkış diğer ilçe liselerine yerleştirir ama yedi öğrenciye gidecekleri bir okul bulamaz. Tek seçenek ilçe sınırları içindeki zenginlerin ve yüksek bürokratların çocuklarının okuduğu Özel Girişim Koleji gibi gözükmektedir. Filiz hanım bu Yedi öğrenci için okulun kapısını çaldığında terslenir. Ama pes etmez ve zorla da olsa yedi fakir öğrencinin zenginlerin okuduğu bu koleje kabul edilmelerini sağlar.

Kolejin başarıya endeksli sistemine sıkı sıkıya sahip çıkan müdiresi Esma Sultan bu öğrencilerin not ortalamalarını düşüreceği endişesiyle onları istemese de, altın kalpli müdür yardımcısı Hasan Paşanın ve Filiz öğretmenin destekleri ile bu yedi öğrencinin hayatında yeni okullarında yepyeni bir yaşam başlar.

Mahallenin haytaları, zengin ailelerin çocuklarıyla aynı çatı altında buluşunca çatışmalar da başlar. Çünkü okulun yedi yeni öğrencisi tam bir Pis Yedili çetesi gibidir. Her birinin de lakapları vardır. Bayrampaşalı, Orço, Pc ve Trafo lakaplı erkeklerin yanı sıra sarışınlığı nedeniyle Cimbom, esmerliği yüzünden Kara Biber, her işe karışması nedeniyle adı Salçaya çıkan kızlar, kısa sürede kolejin altını üzerine getirecektir.

Pis Yedili 10. Bölüm Fragmanı, Pis Yedili 10. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili 10. Bölüm Fragmanı Seyret, Pis Yedili 10. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili 11. Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili Son Bölüm Fragmanı izle, Pis Yedili 10. Bölüm Fragmanı izle 28 Aralık

Okulun modern ve çağdaş yapısı alıştıkları bir şey değildir ama hem uyum hem uyumsuzlukla dolu günler içerisinde yeni yuvalarını da sahipleneceklerdir. Burada aşık olacaklar, burada dövüşecekler, burada başaracaklardır.

Pis Yedili 10. Bölüm fragmanı yayınlandığı anda sitemizde yer alacaktır

Sevebilirsin...

17 Yanıt

 1. ceren(cimbom) diyor ki:

  yaaaaaaaaaaaaaaaaaa bayan lar bay lar tıııırnak içinde söylüyorum ben bu pis yedili ye baylıyorum aman allahım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
  ben şu varoşlara bayılorum

 2. şeyda(salça) diyor ki:

  orçoo ya bayılıyorumm bayram paşalı en çokk seni seviyordum ama şindi yamuk suratlı elçınle çıktın içn hıçç sevmiyorumm senden ve elçınden ariç herkezi seviyorumm oo yamuk suratlı elçini gene hiç azetmiyorum yaaaaa.

 3. ceren(trafo diyor ki:

  sonuna kadar cimbay trafo’ya bayılıyorum çok tatlı yerim onu ama şu bayram paşalı bu aralar sinirimi bozuyor geri nasıl öpüyor elçini o elçine gene sinir oluyorum Allah’ın malı ama her şey beli şarkıdan beli cimbom bayrampaşalı olcağı
  *biz iç beceremedik sevmeyide terketmeyide*

 4. mehmet(elçin diyor ki:

  ben eçinebayılıyorum cimbomun kıskançlık yapmasını sevmiyorum elçınle bayram paşalı da hoş oluyorlar

 5. sinem diyor ki:

  şeyda hanım okadar sevinme asıl sensin o yomuk ve tabikide cimbomun öldürürüm hem seni hemde cimbomunu

 6. ece diyor ki:

  Bn cimboma bayılıyorumm elçini svmiyorummm

  Bayrampaşalı <3 Cimbom

 7. elçin diyor ki:

  elçin <3 bayrampaşalı forever (sonsuza kadar)

 8. Ali diyor ki:

  Orço KArdeşim SAna bayıLıyorum Süpersin eLçin ve bayramPaşaLda Çok yakışıyolar <3

 9. Ali diyor ki:

  Ama Cimbomda Süper Haaaaa 😀

 10. kemal(trafo) diyor ki:

  bence elçin iyi ama cimbomla bamrampaşalı daha iyi yaıkışıyorlar bir inat ugruna kendilerine eziyet ediyorlar

 11. elif duru diyor ki:

  cimbom ve bayrampaşalı bence çok yakışıyolar. ama ben en çok trafoyu seviyorum.:))

 12. mehmet diyor ki:

  yaa orço varya süper kardeşim flimin beyni yaaa :

 13. ŞewaL diyor ki:

  yaaaaa !!!! orço Bnm ikizm o Bnm Cnm ama cimbomda nefret hemde çok nefret ediyorum…elçin ile bayrampaşalı çok yakışıyorlar.furkodanda nefret ediyorum……..yani dizide furkan gurubundan,cimbomdan.we okul müdüründen hariç hepsini seviyorum ama o söylediklerim hariç …..

 14. nur diyor ki:

  bence elçin ve bayrampasalı hçç yaksmıyolar kesınlıkle cımbomla tekrr cıkmalıydılr yaa. Ama onlar tekrr bır araya gelıck bnce..

 15. zeynep diyor ki:

  bence bayram paşalıyla elçin çok güzel yakışıyorlar cimbomla kesinlikle olmasınlar cimbom güzel kız ama çok gıcıklık yapıyor zaten bayram paşalıyla cimbom olsa bile elçin kiminle olcak furkanlamı , hiç yakışmıyorlar bence bayram paşalıyla elçin cimbomlada küçük bey yani ferit olsunlar ve şunuda söylemeden geçemicem bu dizi hayatımda gördüğüm en güzel dizi bence hiç bitmesinen komik ise orçun noldu ki

 16. songül diyor ki:

  arkadaşlar orço olmasayıdı hem izlemezdim hemde filmin güzel olmazdı :))))

Bir Cevap Yazın