Ana Sayfa Dizi Haberleri Avlu 6. bölüm fragmanı Kudret yeni bir savaşa hazırlanıyor

Avlu 6. bölüm fragmanı Kudret yeni bir savaşa hazırlanıyor

1
0

Avlu 6. bölüm fragmanı Kudret yeni bir savaşa hazırlanıyor Avlu 6. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. STAR TVnin büyük ilgiyle takip edilen dizisi Avlu yeni bölümde Kudret yeni bir savaşa hazırlanıyor. Heyecan dolu yeni bölümüyle Avlu izleyicisini ekrana kilitlemeyi hedefliyor.

Perşembe akşamları izleyicisini ekrana kilitleyen Avlu yeni bölümünde heyecan dorukta. Avlu 6. yeni öblümüyle bu akşam 20.00de STAR TVde.

AVLU 6. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Deniz uğradığı saldırıdan sonra yavaş yavaş kendine gelmeye başlar. Azra bu saldırının sebebini öğrendiğinde çok öfkelenir. Öte yandan, yanında güvenebileceği birinin olduğu hissi hoşuna gitmiştir. Bu sırada Kudret hem içeriden hem dışarıdan kan kaybetmeye başlamıştır. Bu köşeye sıkışmışlık hissinden kurtulmak için her şeyi yapmaya hazırdır. Ecem, Alpin hiç bilmediği bir yönüne tanıklık edecek ve belki de ilk defa annesinin yokluğuyla bu kadar sert bir şekilde yüzleşecektir.

AVLU 6. BÖLÜM FRAGMAN

AVLU SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Odasında bulduğu telefon, Deniz için bardağı taşıran son damla olmuştur. Hem kızı için endişelenir hem de Kudrete olan öfkesinden deliye döner. Bu sırada beklenmeyen ihanetler istenmeyen sonuçlar doğurmakta, içerdeki dengeler hızla değişmektedir. Melis, Nihalin cinayetini kendi yöntemleriyle çözmeye çalışırken Murat, Denizin masumiyetine inanmaya hazır gibidir ama bazı şartları vardır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz