Ana Sayfa Dizi Haberleri Servet 4. bölümüyle bu akşam final yapıyor

Servet 4. bölümüyle bu akşam final yapıyor

2
0

Servet 4. bölümüyle bu akşam final yapıyor Servet 4. bölüm fragmanı izleyenleri meraklandırdı. SHOW TVnin yeni dizisi olan Servet, kısa sürede final yapma kararı aldı. Servet 4. bölümüyle bu akşam ekrana veda edecek.

Perşembe akşamları ekrana gelen Servet final bölümünde heyecan dorukta. Servet 4. yeni blöümüyle bu akşam 20.00de SHOW TVde.

SERVET 4. BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Narin kaçırılması Ferahı dehşete düşürürken, Can çaresiz! Çevresindeki baskı giderek büyüyor. Narini bulma yolunda Kuyuyla işbirliği yapmak zorunda! Kuyu demek suç demek! Can ne yapacak? Polis Canın da peşine düşebilir… Duru, boş durmuyor, Handeyi elde etmek isteyen eski nişanlısı Efeye iyiden iyiye yol verirken, Belkıs kontrolü kaybetmemeye çalışıyor. Ama kontrolü kaybeden biri var. Korkmaz, Selonun tahriklerine artık dayanamıyor. Hayatının en zor iki gününde Can, söz verdiği gibi Narini bulabilecek mi? Feraha verdiği sözü tutup aşk için büyük bir adım atabilecek mi?

Servet Dizisi Hikayesi ve Oyuncuları

Herkesin Servetinin peşinde koştuğu şu dünyada gerçek servet denilebilecek tek şey; Aşk hakkında bir hikâye. Ferah Feza (Bahar Şahin) her yıl 18 yaşını doldurup, kaldıkları yetiştirme yurtlarından ayrılmak zorunda olan binlerce gençten biriydi. Ancak diğerlerinden önemli bir farkı vardı, kimsesiz değildi. Henüz bilmese de büyük bir ailesi vardı ve hayalini bile kuramayacağı kadar zengindi. Can Yiğit (Yusuf Çim) 29 yaşındaydı. Tıpkı Ferah gibi anne ve babasını kaybetmişti. Evlatlık gibi büyümüş olsa da ülke çapında önemli bir iş adamının kanatları altında, onun oğlundan farksız, her istediğini yapabilecek güçteydi. Bu yaşta kimsenin kolay sahip olamayacağı bir güce ve paraya sahipti, bu büyük aileyi yönetiyordu.

Fettah Holdingin sahibi Kudret Fettahın (Ali Sürmeli) talimatıyla asıl kimliğini bilmediği Feraha, hakkı olan serveti vermek için yola çıktığında bu yolun hem Ferahın hem de kendisinin sınavı olacağını bilmiyordu. Can ve Ferah, paylaşılamayan dev bir servet için yapılan kavganın ortasında kaldılar. Herkesin kendi servetini aradığı bu hayatta zorlu sınavlardan geçeceklerdi; Can, Ferah için kendisinin bile tahmin edemeyeceği kadar ileri gidecek her şeyi, herkesi karşısına alacaktı. Birbirlerini yaşatmak için saf aşklarından vazgeçmeleri gerekiyordu. Bu kirli kavga servet peşinde koşan herkesi içine çekecek, temiz kalmayı başaranlar hayattaki servetlerine kavuşacaktı.

Yapımını Ortaks Yapımın gerçekleştirdiği, yapımcılığını Müge Turalı Pak, Melda Perahya Yalçın ve Mehmetcan Yükselin üstlendiği, proje tasarımını Birsel Çıkıncının yaptığı ve senaryosunu Murat Boyacıoğlunun yazdığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Emir Khalilzadeh oturuyor. Genç jenerasyonun gözde oyuncularından Yusuf Çim ve Bahar Şahinin başrollerini paylaştığı dizide Ali Sürmeli, Arsen Gürzap, Tülay Günal, Kanbolat Görkem Arslan, Baran Bölükbaşı, Cemre Gümeli, Alicia Kapudağ, Barış Yalçın, Bora Cengiz, Evren Duyal, Bekir Çiçekdemir, Deniz Atam, Ahmet Kaynak, Kadim Yaşar, Selahattin Töz, Miray Akay gibi güçlü isimler de yer alıyor.

SERVET 4. BÖLÜM FRAGMAN (FİNAL)

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz