Beni Affet dizisi 1213. bölümde büyük sürpriz diziye damga vurdu

Beni Affet dizisi 1213. bölümüyle dün gündüz kuşağında ekrana geldi. Beni Affet 1213. bölümde Boris, olay yerine gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır. Yamanın öldüğüne inanan Boris büyük bir şok yaşar. Yamanı bulmaya çalışırken olay yerine gelen ve Seherin evini gören Feride ve Cüneytin yaşayacakları ise merak konusudur.

STAR TVnin gündüz kuşağı dizilerinden Beni Affet 1213. bölümüyle dün ekranlara geldi. Her yeni bölümünün ilgiyle takip edildiği Beni Affet dizisinde Yaman karakteri gerçekten öldü mü? Boris olay yerine gittiğinde Yamanla ilgili gördükleri karşısında büyük bir sürpriz yaşadı.

BENİ AFFET 1213. BÖLÜM ÖZETİ

Boris, olay yerine gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır.

Yaman’ın öldüğüne inanan Boris, olay yerine gittiğinde büyük bir sürprizle karşılaşır. Yaman’ı bulmaya çalışırken olay yerine gelen ve Seher’in evini gören Feride ve Cüneyt’in yaşayacakları ise merak konusudur. Osman evden ayrılmasına rağmen, türlü bahanelerle ailesinin yanına gelmeye devam eder.

Murat, Zühre ve Nazire’nin ayarladığı kızla görüşmeyi kabul eder. Osman ise bu görüşmeye engel olmak ister.

Metin’in iyileşmesine sevinen Zeynep, Ateş’e minnet duyar. Zeynep’in babası Remzi ise Pınar ve Zeynep’in başına olmadık bir bela açar.

Toprak’ın yaşaması için Metin’in bir an önce ölmesini isteyen Lerzan, planlarını hızlandırmaya karar verir. Hiçbir şeyden haberi olmayan Kader, Yiğit’le rüya gibi bir hayat yaşamaya devam eder. Mahir ise bu duruma karşılık yeni bir planı yapar.

Beni Affet 1214. yeni bölümüyle bugün 14.30da star TVde.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi