Genel Haberler

Çıplak öğretmenler İngilizce dersi veriyor

Çıplak öğretmenler İngilizce dersi veriyor Venezuelada yok artık dedirten bir uygulama başladı. Bir internet sitesinde öğretmenler çıplak bir şekilde online İngilizce ders veriyor

Daha önce haberleri çıplak sunma fikrini hayata geçiren internet sitesi bu kez de çıplak çğretmenlerle gündemde. Venezuela merkezli sitenin iddiasına göre çıplak öğretmenlerin amacı uzun ve zorlu bir yol olan dil öğrenme sürecini kolaylaştırmak.

Çıplak dil olarak adlandırılan tanıtım videolarında çırılçıplak olan öğretmenler sınıfta ders anlatıyor. İddiaya göre çıplak dersler, öğrencilere geleneksel İngilizce öğrenme metotlarından uzaklaştırarak öğrencilerin öğrenme motivasyonunu artırıyor.

Oldukça sıra dışı dersler için hazırlanan bir tanıtım videosunda ise Öğretmenleriniz kıyafetlerini çıkarırken, İngilizce öğrenebilirsiniz, kelime ve dilbilgisi öğrenebilirsiniz. deniliyor.

Tanıtım videosunda çıplak bir kadın öğretmen elinde cetvelle sınıfın önünde dururken, sıralarda yetişkin öğrencilerin oturduğu görülüyor. Diğer öğretmenler ise ellerinde öğretici dövizler tutarken, kuklalar da videoda kullanılıyor.

Derslerin gerçek olup olmadığı kesin olarak anlaşılmasa da bu tuhaf metodun sonunda da öğrencilerin uluslararası geçerliliği bulunan bir sertifika sahibi olacağı iddia ediliyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu