Darmaduman

Darmaduman 5. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Darmaduman 5. Bölüm Fragmanı izle Darmaduman 5. Bölüm Fragmanı seyret Darmaduman 5. Bölüm tanıtımı neler yaşanacak

Darmaduman 4. Bölüm özeti Kerem Yağız’ın söyledikleriyle yıkılırken Ece ise kendisini kurtaran Evren’e karşı minnet duyguları beslemektedir. Bu sırada Evren, Ece’yi korumak için yaptıklarının cezasını ağır bir şekilde öder. Karışık duygularla eve dönen ikizler, yine dede evinin katı kurallarına takılırlar. Bu sefer onları şaşırtan, Harun’un verdiği tepki olur. Derin’in hatasını telafi etmek için yaptığı hamle, Yağız’ın gerilmesine sebep olur.

Evren ise bu sırada kendini rahatlatacak ve mutlu edecek küçük ve tatlı bir gezintiye çıkar. Yaptıklarından dolayı kendini kötü hisseden Derin, Kerem’e tüm gerçekliğiyle açılır. Harun ve Beliz bir an önce iş bulmak için çabalamaya devam ederler. Biriken tüm öfkesiyle Yağız’a son bir ders vermek isteyen Kerem, Evren ile iş birliği yapar. Yağız cephesinden gelecek karşı hamle, Derin’e zor anlar yaşatır.

Bu durum yeni bir yakın arkadaşlığın başlangıcı olacaktır. Yağız, Kerem ve Evren’in “eseriyle” şok olurken, eve mutlu dönen Derin ise hiç beklemediği bir sürprizle karşılaşacaktır…


Darmaduman Yeni Bölüm Fragmanı

Alternatif link: Darmaduman 5 Bölüm Fragman

Benzer Yazılar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir