Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm fragmanında Ertuğrul zor durumda!

TRT 1 ekranında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Dün akşam ekrana gelen Diriliş Ertuğrul 63. son bölümde Ertuğrul Hanlı Pazarda ticaret yapıp kayı boyunun karnını doyurmak zorunda kalır. Ama bu iş düşünüldüğü gibi kolay olamayacaktır. Hanlı Pazarın ticaretini tekelinde bulunduran Ural ve Simon Ertuğrul Beye zorluk çıkaracaklardır. Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölümde Kayı boyu kendini yeni bir savaşın içinde bulacaktır.

TRT 1 ekranında yayınlanan Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Tekden Film imzalı Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölümde Kayı Boyu savaştan ziyade Hanlı Pazarda ticaret yapıp karnını doyurmak zorundadır. Kayı Boyunun beyi Ertuğrul ticaret yapmak için gittiği Hanlı Pazarda dişli rakiplerle karşılacaktır.

Hanlı Pazarın ticaret tekelini elinde bulunduran Ural ve Simon yeni bir ssavaşın fitilini ateşleyeceklerdir. Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm fragmanında Kayı Boyu için yeni bir savaş kaçınılmaz olacaktır. Diriliş Ertuğrul 64. yeni bölüm fragmanı ile 9 Kasım Çarşamba saat 20:00da TRT 1 ekranında…

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 63. SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Kurt pusuya düşünce kurtulmayı değil, intikamı düşünür.

Sultan Alaeddin’den aldığı casusluk görevini kurt postuna girerek yerine getiren Ertuğrul Bey, Sultan’ın habercisini kurtarabilmek için yaptığı operasyonda yaralanıp esir düşmenin eşiğine gelmiştir. Ertuğrul Bey bu zor durumdan hem kendini, hem sultanın habercisini nasıl kurtaracaktır?

DİRİLİŞ ERTUĞRUL 64. BÖLÜM FRAGMANI

Yeni topraklar, yeni strateji

Artık oba beyi olan Ertuğrul Bey, kılıç kullanmadaki maharetine Hanlı Pazar’da ticaret yapma çabası da eklenince Kayılar alışık olmadıkları bir mücadelenin içine girdiler. Çünkü Hanlı Pazar, ticaretin beşiği olduğu gibi Ural ve Simon gibi en usta ticaret erbaplarını da bünyesinde barındıran kirli bir bataklıktan farksızdı. Ertuğrul Bey bu alışık olmadığı ortamda ayakta kalabilmek için ne tür adımlar atmak zorunda kalacaktır?

Oyun var oyun içinde!

Çavdaroğlu Obasının beyi olan Candar Bey, sağ kolu ve en yakın dostu olan Toktamış’ın akıl almaz şekilde ölümünün etkisindedir. Pazarda yaptığı gayrı nizami ticaret yüzünden cephe aldığı oğlu Ural ise Toktamış’ın yaptığı saldırıda Candar Bey için kendisini siper etmiştir. Candar Bey’ in oğlu Ural’ın yaptığı bu hareket karşısında ne yapacaktır? Ural Bey’in ise kurduğu bu oyunu sürdürmek için atacağı yeni adımlar nelerdir?

Yabancı toprakların tanıdık düşmanları…

Ertuğrul’un eski düşmanları olan Tapınakçılar ise bu yeni topraktaki Hanlı Pazar’ı ve tüm ticari faaliyetleri ellerinde tutmaktaydılar. Başında Hancı Simon’un bulunduğu bu şebeke, bir yandan ticari faaliyetleri yürütüp bölge ekonomisini elinde tutarken; diğer yandan da Anadolu’ ya yapılacak olan Haçlı Seferine karşı savunmasız bir şekilde bırakmaya çalışmaktaydı. Bu faaliyet neticesinde Sultanın habercisini eline geçiren Simon, onu kurtarmaya gelen Ertuğrul’un, Sultanın casusu olduğunu öğrenebilecek miydi?

Kayı: Dört yanı ateşle çevrili kaynayan bir kazan,

Beylerin toy talebini reddeden Ertuğrul Bey’in bu davranışı kendi otağında dahi tepkiyle karşılanmıştı. Tekrarlanan talepler karşısında toplanan toyda ise alınacak kararlar nelerdir? Hayatını kurtarıp, obasına gelmesine müsaade ettiği Haçaturyan’ın vereceği müjdeli haber Ertuğrul Bey’ i umutlandırırken, yaşanacak hangi gelişme Kayı Obasında ki yanmakta olan ateşin daha da harlanmasına sebep olacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü sesli chat kameralı sesli sohbet sitesi