Dizi FragmanlarıGenel Haberler

No: 309 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı

Sevilen romantik komedi dizisi No: 309 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Çarşamba akşamları ekrana gelen No: 309 21. yeni bölümde Onur ve Lale aşkına engel olmak isteyen Halukun fikri Songülü görünce değişecektir. No: 309 21. yeni bölüm ile 9 Kasım Çarşamba akşamı Fox TV ekranında

Gold Film imzalı No: 309 21. yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Ekrana gelen son bölümde Amerikadan gelen Onurun dayısı Haluk Lale karşısında olumsuz düşüncelere kapılsa da Annesi Songülü görünce bu fikrini yenecektir. No: 309 21. yeni bölümde ise Onur ve Lale arasında romantik anlar yaşanmaya devam ediyor. 9 Kasım Çarşamba saat 20:00da ekrana gelecek olan No: 309 dizisinin Başrollerinde Furkan Palalı, Sumru Yavrucuk, Demet Özdemir, Nurşim Demir, ve Gökçe Özyol yer alıyor.

NO: 309 20. BÖLÜM ÖZETİ

Kendi ilişkisinde mutluluğu yakalayan Onur, Kurtuluş ve Samet’in de yardımına koşar, ve Lale ile birlikte Nergis ve Nilüfer’in de olacağı bir yemek organizasyonu düzenler. Bu organizasyonda onları sürprizler beklemektedir. Songül de geçmişe bir sünger çekip, hayatını değiştirmeye karar verir. Kızlar bu değişime başta şaşırsalar da destek olurlar. Bu arada Onur’un dayısı Haluk, nikah için Amerika’dan gelir.

NO: 309 GENEL HİKAYE

Dedesinden kalan mirası alabilmek ve şirketin başına geçebilmek için evlenmesi ve de çocuk sahibi olması gereken Onur, annesinin zoruyla bir randevuya gider.

Lale de annesinin ayarladığı randevu için aynı mekandadır. Birbirlerini tanımayan Lale ve Onur yanlış anlaşılmalar sonucu aynı masaya otururlar. Bu yanlışlık onları büyük bir sürprize hazırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu