Ebru Gündeş 2 hafta önce Reza Zarrabla görüştü

Amerikada tutuklu bulanan Eşi Reza Zarrabın Gel teklifini her seferinde geri çeviren şarkıcı Ebru Gündeş, kızı Alara, menajeri Sedef Arım ve onun kızını da alarak New Yorka gitti.

Habertürk Gazetesinden Esin Övetin, Ebru Gündeş, 2 Hafta Önce Reza Zarrabla Görüştü” başlıklı yazısı şöyle:
“Uzun süredir Ebru Gündeş ve Reza Zarrab hakkında herkesin merak ettiği bir konu vardı, daha doğrusu konular. Bunların en başında da şunlar geliyordu:

1- Ebru Gündeş, Reza Zarrabı görmeye gidecek mi?
2- Ebru Gündeş, Reza Zarrabı görmeye gitti mi?

Şimdiye kadar Can güvenliğim yok, asla gitmem diyerek, Amerikaya adım dahi atmayan ve eşinin Gel teklifini her seferinde reddeden Ebru Gündeş, sonunda kızı Alarayı, menajeri Sedef Arımı ve onun da kızını alarak New Yorka gitti. Geçen pazar günü yurda dönen Ebru Gündeş, duyduğuma göre eşi Reza Zarrabla da 2 hafta önce görüştü.

Peki diğer merak edilen konu, yani boşanma gerçekleşecek mi? Beklenen son yaşanacak mı? Bana sorarsanız yaşanmayacak. Çünkü Reza Zarrab boşanmak istemiyor. Keza, Ebru Gündeşin de artık istediğini zannetmiyorum. Zaten uzun süredir bu konuyla ilgili herhangi bir girişimde bulunmadı. Böylece bir dönem konuşulan boşanma konuları tamamen rafa kalktı.

Belli mi olur, belki çift başka bir ülkede kaldığı yerden devam eder. Ne konuştukları hakkında tabii ki bir bilgim yok. Ama bu buluşmadan Reza Zarrabın çok mutlu olduğunu düşünüyorum. Çünkü uzun zamandır kızı ve Ebru Gündeşi görmeyi çok arzu ediyordu. Bakalım yarınlar ne gösterecek çift için.

Güncellenme Tarihi: 7 Haziran 2018 — 16:11

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. Frontier Theme