Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm sezon finali 2. fragmanı nefes kesti

Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm sezon finali 2. fragmanı nefes kesti Kurtlar Vadisi Pusu yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam ediyor. Yayınlandığı ilk günden beri büyük ilgiyle takip edilen Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm sezon finali 2. fragmanı nefes kesti. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile izleyiciyi ekrana kilitleyen Kurtlar Vadisi Pusu 299. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde

Yapımcılığını Pana Filmin üstlendiği Kurtlar Vadisi Pusu bu hafta sezona veda ediyor. Merakla beklenen Kurtlar Vadisi Pusu 299. bölüm sezon finali 1. ve 2. fragmanı yayınlandı. Sezon başında Defne Samyeli, Ertan Saban ve Luran Ahmediyi kadrosuna katarak büyük ses getiren Kurtlar Vadisi Pusuda gerilim devam ediyor. Heyecanın bir an olsun eksik olmadığı Kurtlar Vadisi Pusu sezon finalinde neler olacak? Detaylar haberimizde.

Başrollerinde Necati Şaşmaz, Cahit Kayaoğlu, defne samyeli, Erhan Ufak ve Ertan Saban’ın yer aldığı dizi Kurtlar Vadisi Pusu 299. yeni bölümü ile 9 Haziran 2016 Perşembe akşamı saat 20:00da Kanal Dde.

KURTLAR VADİSİ PUSU 299. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Gölge, Polata karşı büyük bir operasyon başlatıyor! Gölge ve Polatın karşılaşmasında galip kim olacak?

KURTLAR VADİSİ PUSU 299. BÖLÜM 1. FRAGMANI

KURTLAR VADİSİ PUSU YENİ SEZONDA HANGİ KANALDA YAYINLANACAK?

Sık sık kanal değiştiren Kurtlar Vadisi Pusu dizisinin, gelecek yıl Kanal Dde yayınlanmaya devam edeceği ileri sürüldü.

Show TVde yayın hayatına başlayan, ardından Kanal D, ATV, star TV ve TNTde yayınlanan Kurtlar Vadisi Pusu dizisi, geçtiğimiz sezon yeniden Kanal Dye dönmüştü. Fenomen dizinin önümüzdeki sezon hangi kanalda yayınlanacağına ilişkin flaş bir iddia ortaya atıldı.

Medya kulislerinde dolaşan iddiaya göre; reyting rekortmeni dizi, önümüzdeki sezon da Kanal D ekranlarında olacak. Bu sezon istediği başarıyı bir türlü yakalayamayan Kanal D yönetminin, Kurtlar Vadisi Pusuyu elden kaçırmak istemediği ve önümüzdeki sezon için Pana Film ile ön anlaşma imzaladığı öne sürüldü.

KURTLAR VADİSİ PUSUDA GEÇTİĞİMİZ HAFTA NELER OLDU?

Kurtlar Vadisi Pusu son bölümünde, Tilki, Pusat’ı rehin almıştır ve geçmişin hesaplarını kapatmak için onunla bir oyun oynamaya başlar! Zeynep, Ozi’nin Konsey’in adamı olduğunu öğrenir ve çaresizce Polat’a sığınır. Bu sırada artık tüm gerçeği bilen Konsey de Zeynep’in peşindedir.

Gölge, yeni mekanı olan ‘İstasyon’ da faaliyetlerine başlamışken, uyuşturucu sevkiyatını polisin tespit ettiğini öğrenip, harekete geçer. Polat, Zeynep’i güvenli bir yere götürmeye çalışırken, Konsey’in adamları onlara tuzak kurmuştur. Gölge, Hırsız’dan Anadolu ve ekibinin izini bulmasını ister. Tilki, Pusat’ın Polat’ı aramasına izin verir, Polat ise gördükleri karşısında hemen harekete geçer. Ve nihayet… Polat Alemdar Tilki’nin karşısındadır.

KURTLAR VADİSİ PUSU HİKAYESİ VE KÜNYESİ

İlk bölümü 15 Ocak 2003’te yayınlanan Kurtlar Vadisi, 2007 yılından itibaren Kurtlar Vadisi Pusu adıyla ekran macerasına aralıksız devam ediyor. Kurtlar Vadisi Pusu yayınlandığı ilk günden beri “Kendi gününde kendi saatinde” sloganıyla Perşembe günleri Saat 20.00’de ekrana geliyor… Dizi, Türk Televizyonculuk tarihinin kendinden en çok bahsettiren yapımı olurken, aradan geçen uzun yıllara rağmen bu özelliğini hala sürdürüyor. Dizide, Polat Alemdar ve ekibinin Türkiye’yi karıştırmak isteyen karanlık güçlere karşı mücadelesi anlatılırken, kendi hayatını ülkesine adayan bir adamın zorluklarla dolu mücadelesi ortaya konuyor…

YAPIMCI: Pana Film
YÖNETMEN: Doğan Ümit Karaca
SENARYO: Pana Yazım Grubu
GÖRÜNTÜ YÖNETMENİ: Selahattin Sancaklı
OYUNCULAR: Necati Şaşmaz (Polat Alemdar), Cahit Kayaoğlu (Cahit), Ali Buhara Mete (Akif), Erhan Ufak (Güllü), Defne Samyeli (Zeynep), Ertan Saban (Gölge), Gaye Gürsel (Safiye), Emin Olcay (Ömer Baba), Tuncer Salman (Sagir Hokka), Görkem Sevindik (Pusat), Levent Can (Fehmi), Yılmaz Meydaneri (Hakkı), İbrahim Gündoğan (Küçük Mete), Halil İbrahim Kalaycıoğlu (Zülfikar Ağa), Selahattin Bel (Raskoln), Murat Aydın (Baltazar), Burak Sevinç (Timur), Naşit Özcan (Brandon), Ertuğrul Şakar (Yasin), Vural Yayan (Hoca), Selahattin Töz (Sadık Britani), Özgür Teke (Ozi), Cansu Kanlıkaya (Doktor Gaye), Doğa Sakarya (Elif), Mauro Martino (Profesör Martin), Aziz Kibartaş (Algiz), Adnan Erdoğan (Hüsnü Yalınkılıç), Nevin Efe (Semra Aymar), Esra Şengünalp (Aynura), Bilgehan Birincioğlu (Talha), Alim Muzaffer (Uygur)

Yazar: YuReKTeN

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir