Nazlı Hamarat bakın kiminle evliymiş

Nazlı Hamarat bakın kiminle evliymiş Bu Tarz Benimin en çok konuşulan isimlerinden birisi olan Nazlı Hamaratın ünlü bir isimle evlenip boşandığı ortaya çıktı. Nazlı Hamarat kimdir, nereden tanıyoruz. İşte Bu Tarz Benimin ünlü ismi Nazlı Hamaratın boşandığı eşi.

Bu Tarz Benim yarışmasının zengin kızlarından biri olan Nazlı Hamarat ın olaylı bir evlilik geçmişi bulunuyor. Necati Şaşmazın kardeşi olan Emir Şaşmaz ile evlenen Nazlı Hamarat yapımcılık yapan eski eşine yüklü bir miktar para kaptırmış.

Nazlı Hamarat ve Emir Şaşmaz evlilikleri sırasında bir çok kez magazin medyasına haber olmuşlar. Nazlı Hamarat ın 40 bin dolarlık yüzüğüyle jet ski yapması da bir çok gazetede yer bulmuştu.

DÜKKAN VE 5 EVİ ŞAŞMAZA KAPTIRMIŞ

Babasından kalan 6 dükkan ile 5 evi satarak Emir Şaşmaz a veren Nazlı Hamarat , evlilikleri bozulunca verdiği parayı geri alamamış. 2013 yılında Twitter hesabından attığı mesajlarda Emir Şaşmaz için zehir zemberek mesajlar yazmış. İşte onlardan bazıları;

-BENİM KONSERLERİM DİYEBİLİYOR O ZAMAN NEREDE BENİM 6 DUKKAN VE 5 EVİM HEPSİNİ KONSER ALMA BAHANESİYLE SATTİRİP PARAYİ USTUNE GECİRDİ

-EMİR SASMAZ YETİM PARASİ HELAL OLMAYACAK SANA MEZARDAKİ ANNEMİN HASTA BABAMİN VE BENİM AHDİMİZ VAR UZERİNDE O PARAYİ ALACAGİM SENDEN

-PARA İCİN SEN BABAN GİBİ ANNENİ BİLE SATARSİN BOYLE BİR ADAMSİN SEN NAMAZ KİLİYORMUS KİLDİGİN NAMAZ KABUL OLUYOR MUDUR BU KADAR GUNAHLA

-Emir Sasmazin beni ÖLÜM ile Tehdit etmesinin VAHiM Sonucu bukadar olur..Sözde bide ALLAHci bunlar AiLECEK Yaziklar olsun

-SASMAZ Ailesi bide KADiRi TARiKATina bagli sözde ALLAH c.c Korkusu olan ama hicbir Alakasi yok KADiRi Kim bu Zavalilar KiM..

Nazlı Hamarat Emir Şaşmaz ile olan evliliği sırasında ise dayak yediği iddiasıyla mahkemeye başvurmuştu.

Emir Şaşmaz ın kendisini teflon tavayla dövdüğünü söyleyen Nazlı Hamarat bu sebeple doktordan rapor aldığını belirtip davacı olmuştu. Savcılığa teflon tava dayağı için şikayette bulunan Nazlı Hamarat, verdiği borç parayı da alamadığını söylemişti.

1989 Bandırma doğumlu olan Nazlı Hamarat , Ege Üniversitesi Radyo sinema Tv bölümü mezunu. İstanbulda yaşayıp okula hergün uçakla gidip gelen Nazlı Hamarat lüks kıyafetlere olan düşkünlüğü ile biliniyor. İstanbuldaki sosyetik mekan davetlerinden birinde giydiği 60 bin liralık kıyafetle bir dönem eleştirilerin hedefi olmuştu.

Nazlı Hamarat spikerlik denemelerinde başarıya ulaşamayınca şansını şarkıcılıkta da denemiş bir isim. Pitbull ile düet yapacağım iddiası ile bir dönem ortaya çıkmıştı. Ancak elbetteki bunu yapamamıştı.

Son dönemde Moda ve tasarım konularına merak saran Nazlı Hamarat , Bu Tarz Benim yarışmasına kürk konseptli kendi tasarımı olan bu kıyafetle katılmıştı.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Copyright © 2008-2018 Tüm Hakları Saklıdır. YüreğininSesi.CoM görüntülü seslichat kameralı seslisohbet sitesi