Ana Sayfa Dizi Fragmanları Seviyor Sevmiyor 5. yeni bölüm fragmanı nefesleri kesecek!

Seviyor Sevmiyor 5. yeni bölüm fragmanı nefesleri kesecek!

0
0

Seviyor Sevmiyor 5. yeni bölüm fragmanı nefesleri kesecek! Seviyor Sevmiyor 5. bölüm fragmanı yayınlandı! Seviyor Sevmiyor bomba gibi bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Seviyor Sevmiyor 5. bölüm fragmanı ve ayrıntılar.

Yapımcılığını MF Yapım’ın üstlendiği, başrollerinde Zeynep Çamcı, Gökhan Alkan, Gonca Sarıyıldız, Yiğit Kirazcı ve İpek Tenolcay’ın oynadıkları Seviyor Sevmiyor nefes kesen yeni bölümü ile ekrana gelecek. Yayın günü değişen Seviyor Sevmiyor artık pazar akşamları ekrana gelecek. İzleyenleri ekrana kilitleyecek olan Seviyor Sevmiyor 5. bölüm fragmanları ile 14 Ağustos Pazar Atv ekranında.

SEVİYOR SEVMİYOR 5. BÖLÜM FRAGMANI

SEVİYOR SEVMİYOR SON BÖLÜMDE NELER YAŞANDI?

Yiğit tarafından sürekli azarlanan Denizin morali yerlerdedir.

Yiğit dergi çekimi için ünlü fotoğrafçı Cengiz Tarhandan randevu almıştır.

SEVİYOR SEVMİYOR 5. BÖLÜM 2. FRAGMANI

Yiğitin şoförlüğünü yapma işi Denize kalır. Deniz, yolda Yiğiti çileden çıkartacak bir hata yapar. İrem ise babasından ötürü kötü hissetmektedir. Sürpriz bir şekilde yanında Yiğit yer alır. Yiğit tarafından sürekli azarlanan Denizin morali yerlerdedir. Tuna ona büyük destek olur. Ancak Deniz içtiği bozuk çayın da etkisiyle Yiğiti arayıp her şeyi itiraf eder.

SEVİYOR SEVMİYOR GENEL HİKAYE

Keşke küçük Deniz ve küçük Yiğit olarak kalabilseydik.

Deniz (Zeynep Çamcı) küçükken son derece varlıklı bir ailenin kızıydı. Güzelliği ve popülerliğiyle okulun göz bebeğiydi. Yiğit (Gökhan Alkan) de okuldaki herkesin alay ettiği gözlüklü, kısa boylu ve şişman çocuktu. Bu ikilinin yolları ortaokuldayken kesişir. Yiğit (Gökhan Alkan), herkes tarafından dışlanmasına rağmen Deniz (Zeynep Çamcı) ona kol kanat gerer. Aralarında unutulmaz bir bağ oluşur.

SEVİYOR SEVMİYOR 5. BÖLÜM 3. FRAGMANI

Deniz (Zeynep Çamcı), Yiğit (Gökhan Alkan)in ilk arkadaşı ve ilk aşkı oluverir. Ancak Yiğit (Gökhan Alkan) 15 yaşındayken babasıyla birlikte Amerikaya taşınmak zorunda kalınca ayrı düşerler. Sonrasında Deniz (Zeynep Çamcı)in hayatında başka değişimler de olur. Ailesinin matbaa şirketi iflas eder önce. Ardından o zamana kadar annesinden aldığı güzel genler gider, yerine babasının pek de güzel olmayan genleri gelir.

Deniz (Zeynep Çamcı) o muhteşem güzelliğini de kaybeder. Şansı bir türlü yaver gitmeyen Deniz (Zeynep Çamcı), üniversiteden sonra iş de bulamaz. 29 yaşına geldiğinde, kendi deyimiyle hayatı ıskalamış olur. Yiğit (Gökhan Alkan) ise bu zaman zarfında zayıflar, son derece yakışıklı birisi olur. Bu da yetmezmiş gibi kariyerinde yükseldikçe yükselir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz